Gemballa Mirage GT Carbon Edition

gemballa_mirage_gt_carbon_edition_01.jpg(800x600)

Jeden z největších specialistů na úpravy vozů Porsche, společnost Gemballa, odhalila svojí poslední úpravu pro Porsche Carrera GT nazvané Gemballa Mirage GT Carbon Edition. Je tedy vidět, i když se Carrera GT přestala vyrábět již před více než dvěma lety, je pro největší automobilové úpravce stále aktuální záležitostí a také velkou výzvou. gemballa_mirage_gt_carbon_edition_02.jpg(800x600)

Tuning Carrery GT je totiž jedna z věcí, které dávají úpravcům celkem zabrat a zabere to mnohem více úsilí a času, než u jiného sportovního vozu. Je totiž těžké zlepšovat něco na automobilu, na kterém už prakticky není co zlepšit.

Gemballa se teď rozhodl představit nejnovější variantu svého modelu Mirage GT. Prozatím sice není známo mnoho informací, ale pojďme se gemballa_mirage_gt_carbon_edition_03.jpg(800x600) podívat na již oficiální technické údaje. Výkon desetiválce o objemu 5,7 l je navýšen na 670 koní a točivý moment nese hodnotu 630 Nm. Díky tomu, že Mirage GT Carbon Edition používá z velké části uhlíkových vláken a také keramické brzdy, podařilo se o něco snížit hmotnost vozu. To má za následek akceleraci z nuly na stovku za 3,7 sekund (0-200 km/h za 9,7 s) a maximální rychlost 335 km/h. gemballa_mirage_gt_carbon_edition_04.jpg(800x600)

Na fotkách vypadá Mirage GT velmi uhlazeně a elegantně. Doufejme, že Gemballa hodlá svého mazlíčka přivést na některý z nebližších autosalónů, třeba na ten v Ženevě, kde by zajisté bylo odhaleno i mnohem více informací.


Steve

Registrace Přihlášení
Jméno:
Předmět:
Tělo zprávy

 Barva písma:  Velikost písma: zavřít značky

Ověřovací kód:
Zapište kód pozpátku! (poslední znak jako první). Je citlivý na malá a velká písmena.