Sraz sportovních automobilů

První a zároveň největší sraz sportovních aut v ČR bude v úterý 9. května na okruhu v Mostě zhruba od 09:00 – 18:00.

sraz_sportovnich_automobilu.jpg (800x545) - 105 KB

Cílem tohoto srazu je, aby se milovníci sportovních aut a rychlé jízdy, sešli pohromadě, kde si můžou vyzkoušet relativně bezpečně (mnohem bezpečněji než na běžných komunikacích) limit svého miláčka a naučit se ho ovládat v extremních situacích. Na běžných komunikacích tato možnost není a ten kdo něco takového zkouší velmi riskuje.

Před jízdou na okruhu bude připravená hodinová teorie od firmy High Car Training o správné jízdě na okruhu a na silnici vůbec. Poté bude možnost jet s instruktorem na místě spolujezdce, který Vám vysvětli co děláte za chyby a jak správně jezdit.

Bude se jezdit po malých skupinách (identická auta pohromadě) 2 x ½ hodinky. Každé kolo bude měřené, abyste se mohli podívat jak jste na tom oproti jiným autům, anebo oproti jiným jezdcům se stejným autem. Pro 10 nejrychlejších časů budou i nějaké ceny a to kvůli zpestření celého dne.

Celá akce samozřejmě nebude jen o tom abyste si zajezdili a zlepšili své jezdecké umění, ale hlavně o tom abyste se sešli s jinými majiteli a nadšenci sportovních aut. K dispozici bude catering s posezením v prostoru boxu na pit lane.

Cena jedné vstupenky pro jedno auto včetně spolujezdce je 2000,- Kč. V ceně vstupenky je zahrnuta i hodinová teorie s cateringem. Akce není veřejnosti přístupná.

Jelikož počet míst je omezen na zhruba 150 aut, je potřeba poslat co nejdřív rezervaci.

 

Seizis Nikolaos - Porsche 911 GT3 RS (lightweight project)