Auto roku 2010 podle Playboye - Porsche Panamera

auto_roku_podle_playboye-porsche_panamera_01.jpg (800x600) - 62 KB V současné době existuje mnoho anket oceňující automobily podle mnoha kritérií a udělující jim tak různé tituly, jako například "Auto roku". Čím více takových anket existuje, tím méně je ale logicky takový titul pro daný automobil prestižní. Pokud ale titul Auto roku 2010 vyhlásí světový pánský magazín Playboy, který je proslavený zejména nahými playmatekami, znamená takové ocenění určitou exkluzivitu a upoutá pozornost více než jiné podobné ankety. auto_roku_podle_playboye-porsche_panamera_02.jpg (800x600) - 76 KB

Rozdíl oproti takovým anketám spočívá hlavně v kritériích výběru, Playboy totiž pro auto roku nehodnotil standardní kritéria jako výkon, cena či spotřeba vozu, ale jaký automobil upoutá největší pozornost při příjezdu na VIP večírek. Výsledek hovoří jasně, takovým autem je Porsche Panamera. Myslím, že s tímto výsledkem se dá naprosto souhlasit.

auto_roku_podle_playboye-porsche_panamera_03.jpg (800x600) - 77 KB V žebříčku magazínu Playboy se dále umístily podle různých kritérií další vozy v modelovém roce 2010. Jsou jimy například Ferrari California jako nejlepší kabriolet, Nissan 370Z Nismo jako nejvýkonnostnější model, Ford Fusion Hybrid jako nejekologičtější automobil, Mercedes-Benz E 63 AMG jako nejlepší sportovní sedan nebo Audi A3 TDI jako nejlepší dieselový model. Ocenění byla udělována v Los Angeles začátkem roku a celkové hodnocení sestavoval tým automobilových expertů a žurnalistů.

Tak a teď můžeme očekávat jestli se Playboy bude více angažovat do světa motorismu i v budoucnu a jestli na nás třeba takový nebo podobný žebříček připraví i na příští rok, a nebo si snad vystačí především se svým zaměřením.

Panamera S Panamera 4S Panamera Turbo

Steve

Registrace Přihlášení
Jméno:
Předmět:
Tělo zprávy

 Barva písma:  Velikost písma: zavřít značky

Ověřovací kód:
Zapište kód pozpátku! (poslední znak jako první). Je citlivý na malá a velká písmena.