Gemballa GT 750 Aero III

Jedním z nejnovějších kousků německého úpravce automobilů Gemballa je i toto supersportovní SUV nesoucí název GT 750 Aero III, jemuž posloužil jako základ Cayenne Turbo.

gemballa_gt_750_01_ep.jpg (600x400) - 33 KB

Již z názvu modelu je patrné, kolik koní se ukrývá pod kapotou tohoto exkluzivního vozu. Ano, toto SUV pohání motor naladěný na ohromující výkon 750 koní ! A aby toho nebylo málo tak točivý moment se chlubí svou maximální hodnotou 1120 Nm. To vše umožňuje dosáhnout maximální rychlosti 315 km/h a zrychlit z 0-100 km/h pod 4,3 sekund, což jsou hodnoty, jichž obvykle dosahují jen špičkové supersporty.

gemballa_gt_750_02_ep.jpg (600x400) - 30 KB

Přídi vozu dominuje mohutný nárazník s integrovanými čtyřmi mlhovkami a obrovskými otvory pro přívod vzduchu, který tak dává vozu agresivnější vzhled. Na kapotě najdeme standardně emblém firmy Gemballa. Robustnímu vzhledu napomáhají i rozšířené blatníky a stejně tak i rozšířené boční prahy a spodní hrana dvěří. Ve všech případech byly použity velice kvalitní plastové díly.

gemballa_gt_750_03_ep.jpg (600x400) - 41 KB

K dispozici je vysoce výkonný brzdový systém s vrtanými kotouči o průměru 380 mm. Třmeny jsou na všech kolech osazeny osmi pístky. Pneumatické odpružení umožňuje snížení podvozku až o 50 mm. Samozřejmě nechybí ani obrovská kola o rozměrech 10J x 22“, která jsou obuta do pneumatik širokých 295 mm vpředu a 315 mm vzadu.

gemballa_gt_750_04_ep.jpg (600x400) - 33 KB

Při pohledu do interiéru se potvrzuje exkluzivita vozu. Nechybí zde kožené čalounění kombinované se semišem Alcantara použitým na středy sedadel a na loketní opěrky ve dveřích. Palubní deska obsahuje budíky v barvách koženého čalounění, hliníku i vnější barvě vozu. Obložení bylo zhotoveno z černého uhlíkového kompozitu. čtyři anatomicky tvarovaná sedadla jsou elektronicky všestranně nastavitelná a vyhřívaná jak vpředu, tak i vzadu.

gemballa_gt_750_05_ep.jpg (600x400) - 25 KB

Komfortní výbavu doplňuje multimediální systém, tvořený jedním 6,5" displejem vpředu na středovém panelu a druhým displejem s úhlopříčkou 8" umístěným vzadu na středové konzole mezi opěradly předních sedadel. Nechybí ani měnič na DVD nebo stylové koberečky s logem úpravce. Pro děti je v nabídce také herní konzole Playstation. Na místo prostředního zadního sedadla byl umístěn chladicí box s integrovanou barovou skříňkou vybavenou dvěma křiš?álovými skleničkami.


Steve

Registrace Přihlášení
Jméno:
Předmět:
Tělo zprávy

 Barva písma:  Velikost písma: zavřít značky

Ověřovací kód:
Zapište kód pozpátku! (poslední znak jako první). Je citlivý na malá a velká písmena.