Padání NFS Porsche

Pidat nov tma   Zaslat odpov    Obsah fra -> poradna
Zobrazit pedchoz tma :: Zobrazit nsledujc tma  
Autor Zprva
Zachin
Anonymn

PspvekZaslal: so z 12, 2009 4:01 pm    Pedmt: Citovat

Hra mì èasto také padá, v té Normandii na dvou místech a pak tehdy docílím-li s autem ìnjaké nestandardní situace, náraz do pøekážky, vyjetí z tratì nebo když mám hru na lištì. Ale dá se s tím hrát relativnì bez problémù a nìkolikrát tomu zamezit.
Nvrat nahoru
czechboy

Zaloen: 7.3.2007
Pspvky: 4
Bydlit: Doma

PspvekZaslal: t bezen 24, 2009 4:43 pm    Pedmt: Porsche2000 a v poho jede Citovat

èuss, já ten problém vyøešil tak, že jsem stáhl nìjaký Porsche 2000, pøehodil save a vypadá to že to jede, zatim podle multiplayeru, pøedtim jsem ani nemohl vyjet, jinak zkuste si dát najít na googlu NFS 5 XP, ono vám to najde návod a pak to pojede(možná) kámošùm to jede, mì ne, sekne se Normandie pøi výjezdu z lesa a ještì v továrním jezdci Sad
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
Ferry

Zaloen: 24.6.2004
Pspvky: 256

PspvekZaslal: so erven 10, 2006 6:19 pm    Pedmt: Re: Padání NFS Porsche Citovat

[quote="G.A.S"][quote="Porschefil"] Tak mì napadlo, že svùj novej komp vyhodím z okna a pùjdu si koupit do bazaru nìjakej shit. Laughing[/quote]

Tak na co cekas? Wink[/quote]

Ja moj shit menim za Pentium 4, 3.2GHz, 1024MB RAM, GeForce 6600 LE a chcem sa spytat ci na tom rozjedem needy 5?Dik
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu
Petas
Anonymn

PspvekZaslal: t kvten 18, 2006 6:34 pm    Pedmt: Citovat

ahoj lidi..chtel bych vas pprosiit jestli nekdo nevitre jak zamezit vypadavani nfs5
Nvrat nahoru
G.A.S
Site Admin

Zaloen: 18.1.2004
Pspvky: 429
Bydlit: Pod?brady a Praha

PspvekZaslal: t z 15, 2005 6:18 am    Pedmt: Re: Padání NFS Porsche Citovat

[quote="Porschefil"] Tak mì napadlo, že svùj novej komp vyhodím z okna a pùjdu si koupit do bazaru nìjakej shit. Laughing[/quote]

Tak na co cekas? Wink
Porschefil

Pspvky: 106
Bydlit: Praha

PspvekZaslal: st z 14, 2005 9:49 pm    Pedmt: Re: Padání NFS Porsche Citovat

[quote="Porschefil"][quote="G.A.S"][quote="Porschefil"]Poté co jsem se zmohl na nový hardware (Athlon 64 2800+,1024MB RAM, GF 6600 PCIe, Win XP SP2) mi padá Normandie (výjezd z lesa) opaènì to relativnì chodí. Dalším problémem je rozmazaný text v menu a v cíli mùžu jet o nìco dál než naskoèí výsledky. Pøi spouštìní nìkdy musím klikat nìkolikrát, aby se to spustilo. Nemusím psát, že na starým køápu to vše chodilo. (Duron 1.2, 128MB RAM, GF2, W98). Hru jsem pøeinstalovával a nemìlo to žádnìj efekt. Mám naistalovanej patch, smazanou složku gimme. (pøeinstalovávat XPéèka ani odistalovávat SP2 nebudu) Díky za Vaše rady.[/quote]

Predem gratuluji k investici do compa...

Par rad bych pro tebe mnel i kdyz se ti nejaky jiste nebudou zamlouvat..

1) nejezdi nomandii
2) nejezdi lesem
3) chtelo by to jinou grafarnu needy 5 moc nemaji radi GFky
4) konecne si porid nejaky normalni OS
a ted ty co by se ti mohly zamlouvat:
5) jdi na http://nfs5-club.eporsche.cz download -> org.trate -> a sosni tam [url=http://nfs5-club.eporsche.cz/old/download/10101/org.trate/nor.exe]Normandii[/url] obcas to pomaha...
6) stim textem se asi budes muset smirit GFky to delaj..

[size=9](doufam ze jsem ti alespon z 10% pomohl..)[/size]

ma jeste nekdo nejakej napad?[/quote]

Dík za gratulaci... s tím starým shitem už se nedalo žít.
1-2) Tak to dìlám, ale už mi toho na ježdìní moc nezbejvá. :-(
3) Ta karta má špièkovej pomìr cena/výkon a do budoucna možnost snadno a hodnì zvýšit výkon. Mám ji asi pùl roku a naprostá spokojenost - doporuèuju. Takže o výmìnì nemùže být øeè :-)
4) Ani nevíš jak rád bych to udìlal, znáš nìco, co je tak rozšíøené a s takovou podporou a je to "zadarmo". Nemám rád Microsoft.
5) To vyzkouším. (už to stahuju)
6) To snad pøežiju.
NFS Porsche považuju za nejlepší "simulátor" na comp, proto se s tím tak seru. Asi to chápete. :-)[/quote]

Tak jsem to vyzkoušel. První spuštìní bez problému, pøi druhým to spadlo
a padá to dál Evil or Very Mad Ale odstranil se problém s "dlouhým" cílem. Tak mì napadlo, že svùj novej komp vyhodím z okna a pùjdu si koupit do bazaru nìjakej shit. Laughing
Nvrat nahoru
Porschefil

PspvekZaslal: t z 08, 2005 5:46 pm    Pedmt: Re: Padání NFS Porsche Citovat

[quote="G.A.S"][quote="Porschefil"]Poté co jsem se zmohl na nový hardware (Athlon 64 2800+,1024MB RAM, GF 6600 PCIe, Win XP SP2) mi padá Normandie (výjezd z lesa) opaènì to relativnì chodí. Dalším problémem je rozmazaný text v menu a v cíli mùžu jet o nìco dál než naskoèí výsledky. Pøi spouštìní nìkdy musím klikat nìkolikrát, aby se to spustilo. Nemusím psát, že na starým køápu to vše chodilo. (Duron 1.2, 128MB RAM, GF2, W98). Hru jsem pøeinstalovával a nemìlo to žádnìj efekt. Mám naistalovanej patch, smazanou složku gimme. (pøeinstalovávat XPéèka ani odistalovávat SP2 nebudu) Díky za Vaše rady.[/quote]

1) nejezdi nomandii
2) nejezdi lesem
5) jdi na http://nfs5-club.eporsche.cz download -> org.trate -> a sosni tam [url=http://nfs5-club.eporsche.cz/old/download/10101/org.trate/nor.exe]Normandii[/url] obcas to pomaha...

Dík za gratulaci... s tím starým shitem už se nedalo žít.
1-2) Tak to dìlám, ale už mi toho na ježdìní moc nezbejvá. :-(
3) Ta karta má špièkovej pomìr cena/výkon a do budoucna možnost snadno a hodnì zvýšit výkon. Mám ji asi pùl roku a naprostá spokojenost - doporuèuju. Takže o výmìnì nemùže být øeè :-)
4) Ani nevíš jak rád bych to udìlal, znáš nìco, co je tak rozšíøené a s takovou podporou a je to "zadarmo". Nemám rád Microsoft.
5) To vyzkouším. (už to stahuju)
6) To snad pøežiju.
NFS Porsche považuju za nejlepší "simulátor" na comp, proto se s tím tak seru. Asi to chápete. :-)
Nvrat nahoru
Anonymn

PspvekZaslal: ne z 04, 2005 9:06 am    Pedmt: Re: Padání NFS Porsche Citovat

Mne pomohlo jedine.....stiahol som tu hru z netu asi 200 MB rar a bolo po padani Smile
Nvrat nahoru
Anonymn

PspvekZaslal: p z 02, 2005 6:41 pm    Pedmt: Re: Padání NFS Porsche Citovat

[quote="G.A.S"][quote="Porschefil"]Poté co jsem se zmohl na nový hardware (Athlon 64 2800+,1024MB RAM, GF 6600 PCIe, Win XP SP2) mi padá Normandie (výjezd z lesa) opaènì to relativnì chodí. Dalším problémem je rozmazaný text v menu a v cíli mùžu jet o nìco dál než naskoèí výsledky. Pøi spouštìní nìkdy musím klikat nìkolikrát, aby se to spustilo. Nemusím psát, že na starým køápu to vše chodilo. (Duron 1.2, 128MB RAM, GF2, W98). Hru jsem pøeinstalovával a nemìlo to žádnìj efekt. Mám naistalovanej patch, smazanou složku gimme. (pøeinstalovávat XPéèka ani odistalovávat SP2 nebudu) Díky za Vaše rady.[/quote]

1) nejezdi nomandii
2) nejezdi lesem

Napad mam. Kup si orig. Normandie mi taky padala, ted mam originalku hezky bez cracku a zatim jsem v poho. Ale jenom zatim, no jeste uvidime.
Nvrat nahoru
G.A.S
Site Admin

Zaloen: 18.1.2004
Pspvky: 429
Bydlit: Pod?brady a Praha

PspvekZaslal: t z 01, 2005 10:07 pm    Pedmt: Re: Padání NFS Porsche Citovat

[quote="Porschefil"]Poté co jsem se zmohl na nový hardware (Athlon 64 2800+,1024MB RAM, GF 6600 PCIe, Win XP SP2) mi padá Normandie (výjezd z lesa) opaènì to relativnì chodí. Dalším problémem je rozmazaný text v menu a v cíli mùžu jet o nìco dál než naskoèí výsledky. Pøi spouštìní nìkdy musím klikat nìkolikrát, aby se to spustilo. Nemusím psát, že na starým køápu to vše chodilo. (Duron 1.2, 128MB RAM, GF2, W98). Hru jsem pøeinstalovával a nemìlo to žádnìj efekt. Mám naistalovanej patch, smazanou složku gimme. (pøeinstalovávat XPéèka ani odistalovávat SP2 nebudu) Díky za Vaše rady.[/quote]

1) nejezdi nomandii
2) nejezdi lesem

ma jeste nekdo nejakej napad?
Porschefil

PspvekZaslal: t z 01, 2005 11:06 am    Pedmt: Padání NFS Porsche Citovat

Poté co jsem se zmohl na nový hardware (Athlon 64 2800+,1024MB RAM, GF 6600 PCIe, Win XP SP2) mi padá Normandie (výjezd z lesa) opaènì to relativnì chodí. Dalším problémem je rozmazaný text v menu a v cíli mùžu jet o nìco dál než naskoèí výsledky. Pøi spouštìní nìkdy musím klikat nìkolikrát, aby se to spustilo. Nemusím psát, že na starým køápu to vše chodilo. (Duron 1.2, 128MB RAM, GF2, W98). Hru jsem pøeinstalovával a nemìlo to žádnìj efekt. Mám naistalovanej patch, smazanou složku gimme. (pøeinstalovávat XPéèka ani odistalovávat SP2 nebudu) Díky za Vaše rady.
Nvrat nahoru
Zobrazit pspvky z pedchozch:   
Pidat nov tma   Zaslat odpov    Obsah fra -> poradna asy uvdny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Pejdi na:  
Mete pidat nov tma do tohoto fra.
Mete odpovdat na tmata v tomto fru.
Nemete upravovat sv pspvky v tomto fru.
Nemete mazat sv pspvky v tomto fru.
Nemete hlasovat v tomto fru.