Omyly pri bodovani......
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
G.A.S
Site Admin

PříspěvekZaslal: st duben 27, 2005 3:51 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

[quote="Standa"][quote="Anonymous"]a ty sa nesmej standa............... Shame on you

Matus[/quote]
Musim se smát, jelikož už mi pøide smìšný, co tady vyvádíš.... Laughing[/quote]

Partyman
G.A.S
Site Admin

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2005 7:45 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

[quote="Anonymous"]Ty si ako robis zo mna dobry den????????Uz sa nechcem o tom bavit......
Teda mi posli/prosim/ zadyho casy z trati:cote de azur,alpy,auvergne. Zo stredy mi posli casy jazdcov ktory jazdili ,ak ich nemas daj mi kontakt na cloveka ktory ich zapisoval.........

Matus[/quote]

Dobry den si z tebe nerobim....
ale problem cislo jedna: zady mi jeste zadne vysledky ze sobotniho zavodu neposlal.
a problem cislo dve: nevim kdo ve stredu jel jestli jeli. Ale myslim, ze jel zady protoze byl zrovna doma. Takze kontakt na zadyho mas... Tak se snim domluv.
Standa

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2005 6:32 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

[quote="G.A.S"][quote="Anonymous"]No,konecne si to pochopil..............

Matus[/quote]

Tak to je fain.
Timto dekuji standovy za preklad.

Takze otazka zni:
Kde mam ty vysledky vzit, kdyz tys je zapisoval a ja tam nebyl??? Think

king porsche[/quote]
Neni zaè... Wink
Standa

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2005 6:30 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

[quote="Anonymous"]a ty sa nesmej standa............... Shame on you

Matus[/quote]
Musim se smát, jelikož už mi pøide smìšný, co tady vyvádíš.... Laughing
Anonymní

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2005 4:08 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

Ty si ako robis zo mna dobry den????????Uz sa nechcem o tom bavit......
Teda mi posli/prosim/ zadyho casy z trati:cote de azur,alpy,auvergne. Zo stredy mi posli casy jazdcov ktory jazdili ,ak ich nemas daj mi kontakt na cloveka ktory ich zapisoval.........

Matus
G.A.S
Site Admin

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2005 1:24 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

[quote="Anonymous"]No,konecne si to pochopil..............

Matus[/quote]

Tak to je fain.
Timto dekuji standovy za preklad.

Takze otazka zni:
Kde mam ty vysledky vzit, kdyz tys je zapisoval a ja tam nebyl??? Think

king porsche
Anonymní

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2005 1:02 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

a ty sa nesmej standa............... Shame on you

Matus
Anonymní

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2005 1:00 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

No,konecne si to pochopil..............

Matus
Standa

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2005 9:28 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

[quote="G.A.S"][quote="Anonymous"]Ty to nechapes, ja som si casy zo soboty zapisoval sam len zady mal nejake problemy/asi z netom/ a nevedel ci vlastne pojede tak som mu nepisal casy ale nekoniec sel ,ale ked som si od neho pytal iba jeho casy z 3 trati tak som neuspel..........
A dopocul som sa ze sa jelo i v stredu a ja som v stredu asi nejazdil neee tak hadam mozem poprosit o casy jazdcov ktory vtedy isli........keby vysledky boli zverejnene v nfs-clube nie za 2 tyzdne ale skor tak ti tu ani neceknem ..............

Matus[/quote]

Takze aby jsme z tohu udelali alespon organizovanej chaos. Takze ty po me chces zadyho casy ze 3. trati a casy ze stredy?[/quote]
Laughing Laughing Laughing laughing3 laughing3
G.A.S
Site Admin

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2005 7:19 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

[quote="Anonymous"]Ty to nechapes, ja som si casy zo soboty zapisoval sam len zady mal nejake problemy/asi z netom/ a nevedel ci vlastne pojede tak som mu nepisal casy ale nekoniec sel ,ale ked som si od neho pytal iba jeho casy z 3 trati tak som neuspel..........
A dopocul som sa ze sa jelo i v stredu a ja som v stredu asi nejazdil neee tak hadam mozem poprosit o casy jazdcov ktory vtedy isli........keby vysledky boli zverejnene v nfs-clube nie za 2 tyzdne ale skor tak ti tu ani neceknem ..............

Matus[/quote]

Takze aby jsme z tohu udelali alespon organizovanej chaos. Takze ty po me chces zadyho casy ze 3. trati a casy ze stredy?
Anonymní

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2005 5:04 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

Ty to nechapes, ja som si casy zo soboty zapisoval sam len zady mal nejake problemy/asi z netom/ a nevedel ci vlastne pojede tak som mu nepisal casy ale nekoniec sel ,ale ked som si od neho pytal iba jeho casy z 3 trati tak som neuspel..........

Matus
G.A.S
Site Admin

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2005 3:59 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

[quote="Anonymous"]Tak ked ti ruka odpadne tak mi ich neposli a myslim si ze v stredu zady nejazdil a ani nezapisoval........

Inaksie diki za ochotu..................[/quote]

Vzdyt si je muzes zapisovat sam... ne? Proc se porad chces spolehat na ochotu druhych?

jinak jak jsem napsal nize "k teto prosbe jsem se ti jiz davno vyjadril"

A jen tak pro rekapitulaci to zopakuji. Nevim proc bych mel posilat mail s vysledkama jezdcum. To bych si rovnou mohl na mailu nastavit filtr kdyz mi prijde subject "vysledky" tak se to posle rovnou vsem lidem. Otazka nezni proc ne ale proc jo. A jestli jo tak pak nevidim duvod proc by jeste ktomu musely byt vyveseny na netu, kdyz si je kazdej muze precist z mailu.
Anonymní

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2005 2:56 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

Tak ked ti ruka odpadne tak mi ich neposli a myslim si ze v stredu zady nejazdil a ani nezapisoval........

Inaksie diki za ochotu..................
G.A.S
Site Admin

PříspěvekZaslal: ne duben 24, 2005 10:11 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

[quote="Matus"]Cau GAS prosim ta mohol by si mi poslat casy zavodu zo stredy a ked uz budes mat i tie zo soboty tak aj tie please??????/ work@post.cz /

Diki,Matus..........[/quote]

Myslim, ze neni duvod...
Pokud je chces mit jako prvni, tak popros Zadyho aby te to nechal psal a posilal by jsi mi vysledky ty... (jiste bude rad a ja taky pokud zachovas standard)

(btw k teto prosbe jsem se ti jiz davno vyjadril)
Matus

PříspěvekZaslal: so duben 23, 2005 10:02 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

Cau GAS prosim ta mohol by si mi poslat casy zavodu zo stredy a ked uz budes mat i tie zo soboty tak aj tie please??????

Diki,Matus..........

Naposledy upravil Matus dne út duben 26, 2005 7:33 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
G.A.S
Site Admin

PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2005 8:09 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

[quote="Matus"]A co sa tyka gas toho tak ja netrvdim ze by to urobil zady schvalne............ale kazdy sa moze zmilit........................[/quote]

Ja ani netvrdim, ze jo...

Jsme jen lidi, kazdej se muze zmylit. Tady "nastesti" 2 sekundy roly nehrajou, takze ja osobne to ani neresim.
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2005 7:36 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

A co sa tyka gas toho tak ja netrvdim ze by to urobil zady schvalne............ale kazdy sa moze zmilit........................
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2005 7:34 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

Ved jasne ze si sa mohol splast ty i ja..........ja z toho nerobim neviem co..............

Matus
Zady

PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2005 7:08 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

Ja mam v casech napsano 2:15,59 a tak jsem to tak poslal i Gasovi.
Clovek neni 100% , ze? Mohl jsem se splest jak ja, tak i Matus.

[color=blue]S pozdravem 99% [b]Zady[/b][/color] Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
G.A.S
Site Admin

PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2005 6:50 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

[quote="Anonymous"]Stacilo my povedat ano tak sa to boduje Wink ..........a urcite keby som to napisal zadymu tak si myslis ze by povedal"jaaaj jasne uz si pametam tam som sa sekol........"to se tim nic nedokaze jedine ak by som si odfotil obrazovku pri zavode ked skonci trat a poslal to ako dokaz.......[/quote]

Ne takhle se to neboduje.
Uvedu priklad: pokud jede 7 jezdcu tak prvni ma 7 bodu a sedmy jezdec ma 1 bod. Pokud jedou 3 jezdci, tak prvni ma 3 body a treti ma 1 bod. A tak dale...

No tim, ze by sis "ofotil" obrazovku tak by se tim mozna neco vyresilo, ale na druhou stranu kdyz by se "pohralo" s obrazkem tak muzes mit jakejkoliv cas Cool (nerikam ze by to byl tvuj pripad). Zady je ferovej takze nevim proc by zatloukal.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> turnaje Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.