"MilostnĂ˝" trojuhelnĂ­k Nfs5,WinXP,GeForce Fx

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> poradna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
G.A.S
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2005 9:23 pm    Předmět: Re: "MilostnĂ˝" trojuhelnĂ­k Nfs5,WinXP,GeForce Fx Citovat

[quote="BrickTop"]Nazdar chapi,
V roce 1999 jsem si od kamaráda dotáhl domù tehdy poslední díl série nfs...Poršáky. Na mém strojovi (PII 400,Riva TnT2,64mb - budiš mu zemì lehká) se tato hra ohøála nejdéle ze všech. Nejen pro to že mi nìkdo odcizil (sprostì vyèoroval) instalaèní cd,ale hlavnì proto,že tento díl celé série považuji za nejpropracovanìjší a nejvychytanìjší ze všech (narozdíl od arkádové sr***y Underground). Jednu malou chybku to ale má. Nejde to na mím mega dìlu :-)) o konfiguraci se nemá cenu rozepisovat (zelenali by jste závistí :-)))...uvedu jen základní prvky: GeForce Fx5600 a WinXP SP2. Hra nejde... Zkoušel jsem všechny rady (Virtualní pamì,machynace s gime.dll,instalovat enhanced verzi,emulaci jádra systému,ku***ní registrù....) ... a nic. Hra sice (kupodivu - po tomhle všem) spustit jde,ale menu vypadá jak napsaný azbukou,založení profilu trvá asi 20 vteøin (4x déle než na starym stroju),grafika v garáži je brutálnì hnusná (i na 1024x...) a když zapnu race,naèítaní zamrzne tak na 75 procentech...

Nìjakej nápad? (S vísmìchem se poèítá Razz )[/quote]

Ahoj chlapaku,
prvni "vysmech" je nVidia
druhy "vysmech" je win XP

prvni rada: Kup si kvalitni grafiku a OS
druha rada: Upgradni detonator na ten nejnovejsi/nestarsi
treti rada: Prihlas se do kurzu rustiny nebo rectiny
BrickTop
Anonymní

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2005 8:29 pm    Předmět: "MilostnĂ˝" trojuhelnĂ­k Nfs5,WinXP,GeForce Fx Citovat

Nazdar chapi,
V roce 1999 jsem si od kamaráda dotáhl domù tehdy poslední díl série nfs...Poršáky. Na mém strojovi (PII 400,Riva TnT2,64mb - budiš mu zemì lehká) se tato hra ohøála nejdéle ze všech. Nejen pro to že mi nìkdo odcizil (sprostì vyèoroval) instalaèní cd,ale hlavnì proto,že tento díl celé série považuji za nejpropracovanìjší a nejvychytanìjší ze všech (narozdíl od arkádové sr***y Underground). Jednu malou chybku to ale má. Nejde to na mím mega dìlu :-)) o konfiguraci se nemá cenu rozepisovat (zelenali by jste závistí :-)))...uvedu jen základní prvky: GeForce Fx5600 a WinXP SP2. Hra nejde... Zkoušel jsem všechny rady (Virtualní pamì,machynace s gime.dll,instalovat enhanced verzi,emulaci jádra systému,ku***ní registrù....) ... a nic. Hra sice (kupodivu - po tomhle všem) spustit jde,ale menu vypadá jak napsaný azbukou,založení profilu trvá asi 20 vteøin (4x déle než na starym stroju),grafika v garáži je brutálnì hnusná (i na 1024x...) a když zapnu race,naèítaní zamrzne tak na 75 procentech...

Nìjakej nápad? (S vísmìchem se poèítá Razz )
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> poradna Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.