POmoooooooooc

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> poradna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 10:45 am    Předmět: Re: POmoooooooooc Citovat

[quote="Stuart"][b][i]Lidièky pomožtì mi moc vás prosím mám hru NFS Porsche Unleashed, ale nejde mi nainstalovat na mém starším programu Win 98 jsem jí v pohodì rozchodil ale po pøechodu na novìjší Pc a tudíš novìjší Operaèní program WinXp tuto hru nemohu nainstalovat jsem z toho docela nešastný tuto hru miluji ale už jsi ji kvuli tomuto problému nemohu zahrát prosím poraïtì.....Své rady posíletjte buï po icq na mé moje ICQ èíslo je 295-365-492....a nebo na e-mail Neo.L@seznam.cz nebo Sidlik.M@seznam.cz.....Pøedem všem moc dìkuji za poskytnutí vašich rad:-)[/i][/b][/quote]

pokud ti nekde nainstalovat, tak predpokladam ze CD bude poskrabane nebo tak neco... pokut ti nejde spustit hra tak pomaha smazat gimme.dll
Stuart
Anonymní

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 3:01 pm    Předmět: POmoooooooooc Citovat

[b][i]Lidièky pomožtì mi moc vás prosím mám hru NFS Porsche Unleashed, ale nejde mi nainstalovat na mém starším programu Win 98 jsem jí v pohodì rozchodil ale po pøechodu na novìjší Pc a tudíš novìjší Operaèní program WinXp tuto hru nemohu nainstalovat jsem z toho docela nešastný tuto hru miluji ale už jsi ji kvuli tomuto problému nemohu zahrát prosím poraïtì.....Své rady posíletjte buï po icq na mé moje ICQ èíslo je 295-365-492....a nebo na e-mail Neo.L@seznam.cz nebo Sidlik.M@seznam.cz.....Pøedem všem moc dìkuji za poskytnutí vašich rad:-)[/i][/b]
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> poradna Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.