Jedu si pro Porsche 968

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> modely
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Porschefil

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 1:19 pm    Předmět: Citovat

Užij si ji, chlape. Very Happy Je to móóóc dobrý auto. Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
joro
Anonymní

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 1:44 am    Předmět: Tak 968 uĹľ je doma... Citovat

Ještì poreferuji, jinak jsem nadšen... komplet serviska, úèty, dva majetelé v D. Navíc øešeno spoustu zásadních výmìn vèetnì výmìny vaèkových høídelí. Hodnì dobré svezení, jen budu muset do servisu skouknout stav... Jinak musím øíci, že øízení mi, po pøedokolce, pøíšlo takové docela nezvyklé (citlivé na vyjeté koleje) - dokonce uvažuji, že se kouknu na geometrii - ale možná že to je normální.

P.S. Auto jsem dovezl od... Stuttgartu :-)
Jefrin
Anonymní

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 3:58 pm    Předmět: Re: Jedu si pro Porsche 968 Citovat

[quote="Joro"]Finanènì to není takové zlé a to mi dovoluje si koupit druhé autíèko. Uvažuji už delší dobu nad 968, nejspíše ve verzi Club Sport. Myslím, že by to mohlo být to pravé malinové - výkon, cena, brzdy, podvozek... Vím, že to není zcela klasika, ale má také svoje výhody - jedna z nich je taková, že tento vùz - zejména CS verze - je málo k vidìní.

Nìjaké povídání je zde:
http://porscheweb.kvalitne.cz/Porsche/test9.htm

Mám si na nìco dát bacha? Zkusím tam vzít nìjakýho servismana...[/quote]

968 jsou sice relativne levne ale nahradni dily jsou docela drahe, tak zvaz i tuto stranu pripadneho nakupu...
Joro
Anonymní

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 4:51 am    Předmět: Jedu si pro Porsche 968 Citovat

Finanènì to není takové zlé a to mi dovoluje si koupit druhé autíèko. Uvažuji už delší dobu nad 968, nejspíše ve verzi Club Sport. Myslím, že by to mohlo být to pravé malinové - výkon, cena, brzdy, podvozek... Vím, že to není zcela klasika, ale má také svoje výhody - jedna z nich je taková, že tento vùz - zejména CS verze - je málo k vidìní.

Nìjaké povídání je zde:
http://porscheweb.kvalitne.cz/Porsche/test9.htm

Mám si na nìco dát bacha? Zkusím tam vzít nìjakýho servismana...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> modely Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.