Reakce na èlánek: Rinspeed R39

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> recenze & èlánky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Steve
Site Admin

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2010 3:55 pm    Předmět: Re: 400 kg dolĂą? To se mi teda nezdá Citovat

[quote="Muf 911"]Fakt ušetøili 400 kg? Nevím, odkud jsi èerpal, ale 400 kg je fakt hodnì. Vždy museli dát výztuhy karoserie a že by ušetøili 4 metráky tím, že kapoty a dveøe budou z lehèí? Ani 400 liber se mi nezdá reálné. No nic[/quote]
Vzhledem k tomu, že z Rinspeedu mi k tomuto modelu poslali opravdu minimum informací, protože prý o takhle starých autech už sami nic nemají a o váze dokonce nemìli ani tušení, vycházel jsem tak nìjak z toho co jsem kde sesbíral. Pokud máte nìkdo pøesnìjší èi doplòující informace tak budu rád, když je sem napíšete.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Muf 911
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2010 10:19 am    Předmět: 400 kg dolĂą? To se mi teda nezdá Citovat

Fakt ušetøili 400 kg? Nevím, odkud jsi èerpal, ale 400 kg je fakt hodnì. Vždy museli dát výztuhy karoserie a že by ušetøili 4 metráky tím, že kapoty a dveøe budou z lehèí? Ani 400 liber se mi nezdá reálné. No nic
es2ohv
Anonymní

PříspěvekZaslal: so únor 13, 2010 9:03 am    Předmět: Rinspeed R39 Citovat

Prdelku má decentní, ale musel bych si na celkový desing zvyknout.
Standa

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 10:18 pm    Předmět: Citovat

ehm, mno...
Steve
Site Admin

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 8:13 am    Předmět: Reakce na èlánek: Rinspeed R39 Citovat

Tak co na nìj øíkáte?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> recenze & èlánky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.