Víte kam si mùžete strèit svoje Porsche ? Na internet !!! :)

Pidat nov tma   Zaslat odpov    Obsah fra -> vzkazy & nápady
Zobrazit pedchoz tma :: Zobrazit nsledujc tma  
Autor Zprva
Anonymn

PspvekZaslal: st listopad 25, 2009 6:34 am    Pedmt: Re: Víte kam si mùžete strèit svoje Porsche ? Na internet !! Citovat

[quote="Tomáš"]Omlouvám se za pøíspìvek, který doufám nebude brán jako reklama, protože se jedná o nevýdìleènou vìc. Na adrese [url]www.hicos.cz/garaz[/url] je spuštìn nový systém, který každému umožní, aby si udìlal jednoduché vlastní stránky svého autíèka se svojí vlastní adresou a nemusí pøitom vùbec rozumìt poèítaèùm ani programování. Staèí jen zadat údaje, nahrát fotky a vybrat si, jak má garáž vypadat. Minulý týden jsem to tak nìjak dokopal do použitelného stavu a teï bych potøeboval, aby tam pøibylo co nejvíc autíèek - abych to mohl poøádnì otestovat. Hrnou se mi tam samé stodvacítky škodovky Mad , což mì sice trošku mrzí, ale jsem rád za cokoliv. Takže by to chtìlo pár poøádných 911ek, 924ek atd. Smile

Omlouvám se, že je to zatím trochu syrové a nehotové, ale prùbìžnì na tom dìlám.

Taky se omlouvám, jestli jsem to napsal do špatné vìtve fóra a kdyžtak prosím administrátora, aby to pøeøadil jinam (nebo pøinejhorším smazal Crying or Very sad )

Díky a tìším se na nové pøírùstky !

Tomáš - garaz@hicos.cz[/quote]
Nvrat nahoru
Tomáš
Anonymn

PspvekZaslal: st duben 05, 2006 6:41 pm    Pedmt: Víte kam si mùžete strèit svoje Porsche ? Na internet !!! :) Citovat

Omlouvám se za pøíspìvek, který doufám nebude brán jako reklama, protože se jedná o nevýdìleènou vìc. Na adrese [url]www.hicos.cz/garaz[/url] je spuštìn nový systém, který každému umožní, aby si udìlal jednoduché vlastní stránky svého autíèka se svojí vlastní adresou a nemusí pøitom vùbec rozumìt poèítaèùm ani programování. Staèí jen zadat údaje, nahrát fotky a vybrat si, jak má garáž vypadat. Minulý týden jsem to tak nìjak dokopal do použitelného stavu a teï bych potøeboval, aby tam pøibylo co nejvíc autíèek - abych to mohl poøádnì otestovat. Hrnou se mi tam samé stodvacítky škodovky Mad , což mì sice trošku mrzí, ale jsem rád za cokoliv. Takže by to chtìlo pár poøádných 911ek, 924ek atd. Smile

Omlouvám se, že je to zatím trochu syrové a nehotové, ale prùbìžnì na tom dìlám.

Taky se omlouvám, jestli jsem to napsal do špatné vìtve fóra a kdyžtak prosím administrátora, aby to pøeøadil jinam (nebo pøinejhorším smazal Crying or Very sad )

Díky a tìším se na nové pøírùstky !

Tomáš - garaz@hicos.cz
Nvrat nahoru
Zobrazit pspvky z pedchozch:   
Pidat nov tma   Zaslat odpov    Obsah fra -> vzkazy & nápady asy uvdny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Pejdi na:  
Mete pidat nov tma do tohoto fra.
Mete odpovdat na tmata v tomto fru.
Nemete upravovat sv pspvky v tomto fru.
Nemete mazat sv pspvky v tomto fru.
Nemete hlasovat v tomto fru.