Katalog dílù a servisní manuály porsche

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> nabĂ­dka
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 8:48 am    Předmět: Citovat

[quote="BB924"][quote="Anonymous"]ja bych potreboval jenom schéma elektrického zapojení na 924 jesli by bylo mozno mi ho poslat na mail posim posim uz mi tu porsatko stoji skoro rok a ja sem z toho zoufalej na servis nemam ...... a ta chodim pesky a jezdim busem. Sad muj mail: Loki.Evil@seznam.cz[/quote]

Kdybys znal web [url]http://porsche.108.cz[/url] nebo jeste lepe byl clenem tamtoho spolecenstvi, tak mas elektro schema k dispozici[/quote]
BB924

PříspěvekZaslal: út červen 13, 2006 6:38 am    Předmět: Citovat

[quote="Anonymous"]ja bych potreboval jenom schéma elektrického zapojení na 924 jesli by bylo mozno mi ho poslat na mail posim posim uz mi tu porsatko stoji skoro rok a ja sem z toho zoufalej na servis nemam ...... a ta chodim pesky a jezdim busem. Sad muj mail: Loki.Evil@seznam.cz[/quote]

Kdybys znal web [url]http://porsche.108.cz[/url] nebo jeste lepe byl clenem tamtoho spolecenstvi, tak mas elektro schema k dispozici
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
cechi
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne červen 11, 2006 10:23 am    Předmět: Citovat

Se divim ze v dobe internetu jeste nekdo kupujemanualy,zkuste napr. edonkey,emule,..atd.
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt květen 04, 2006 6:46 pm    Předmět: Citovat

ja bych potreboval jenom schéma elektrického zapojení na 924 jesli by bylo mozno mi ho poslat na mail posim posim uz mi tu porsatko stoji skoro rok a ja sem z toho zoufalej na servis nemam ...... a ta chodim pesky a jezdim busem. Sad muj mail: Loki.Evil@seznam.cz
monter
Anonymní

PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2005 7:13 am    Předmět: Katalog dĂ­lĂą a servisnĂ­ manuály porsche Citovat

mal by som zaujem o servisny software s katalogom dielov na porsche 924.
m_porsche@yahoo.com
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2005 2:12 pm    Předmět: Re: Katalog dĂ­lĂą a servisnĂ­ manuály porsche Citovat

Nenájdu sa u niekoho papiere na porsche 944.R
Muf

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2004 9:20 am    Předmět: Re: Katalog dĂ­lĂą a servisnĂ­ manuály porsche Citovat

TOM924: Manuály na 944 by ti nestaèily?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní

PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2004 11:56 pm    Předmět: Re: Katalog dĂ­lĂą a servisnĂ­ manuály porsche Citovat

Mám zájem o jakekoli servisni materialy na Porsche.
Honza. secom@atlas.cz
Anonymní

PříspěvekZaslal: so září 04, 2004 2:28 pm    Předmět: Citovat

nevíte kde se dají sehnat servisní manuály k VW pøesnì ke golfu 4?? Dìkuji za pomoc
Anonymní

PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2004 12:47 pm    Předmět: Citovat

BohuĹľel nemohu poslouĹľit. Crying or Very sad
Tom924

PříspěvekZaslal: po červenec 26, 2004 3:35 pm    Předmět: Re: Katalog dĂ­lĂą a servisnĂ­ manuály porsche Citovat

Servisní manual na 924 76-80 bys tam náhodou nìmìl???
leer

PříspěvekZaslal: po červenec 26, 2004 10:23 am    Předmět: Katalog dĂ­lĂą a servisnĂ­ manuály porsche Citovat

Nazdárek,

zakoupil jsem z nìmecka nìjaké manuály a katalogy dílù na rùzné modely porsche. Pokud by byl zájem mohu zaslat DVD nebo cca 8 CD se tìmito materiály.Materiály obsahují:

[b]ServisnĂ­ software s katalogem dĂ­lĂą[/b]
(program, který má každý servis porsche s detailním rozkreslením dílù a jejich popisem s možností on-line objednání. Pro všechny modely od 356...). Potøebuje windows. V nìmèinì a angliètinì.

[b]Servisní manuály[/b]
Reparaturleitfaden 356 B (3 CD)
Reparaturleitfaden Porsche 911 1972-
Reparaturleitfaden Porsche 911 1984-1987
Reperaturleitfaden Porsche 911

[b]Provozní pøíruèky[/b]
Betriebsanleitung alle 911 Modelle

[b]Pøíslušenství k vozùm porsche:[/b]
Zubehör Preisliste 911-912
Zubehör Prospekt

Obrázky jsou na adrese [b][url]http://brouk.haida.cz/porsche/porsche.htm[/url][/b]

Pokud budete nìco chtít napište co a na cenì se mùžeme dohodnout.

Naposledy upravil leer dne po srpen 02, 2004 1:13 pm, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> nabĂ­dka Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.