Needový sluèåk 2006
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> srazy & akce
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Robo

PříspěvekZaslal: po červenec 03, 2006 10:17 am    Předmět: Citovat

Nazdareeq vĹĄem,
ja jsem taky pro Prahu(mam to z Ostravy za 140kè s autobusem student agency, tak pohoda) a to ubytovåní pøes noc je skvÏlå myťlenka!Kdy to bude, to je mi celkem jedno.. Wink
P.S.:Gasi, zajdem do "face to face" neĂŠ? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zady

PříspěvekZaslal: ne červenec 02, 2006 10:53 pm    Předmět: Re: NeedovĂ˝ sluèåk 2006 Citovat

Super, prvni pres noc :-) Nekdo dalsi? Laughing

[color=blue]S pozdravem [b]Zady[/b][/color] Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Standa

PříspěvekZaslal: ne červenec 02, 2006 9:41 pm    Předmět: Citovat

Hmm, pøes noc by to bylo dobrý, aspoò bych mohl pít, ale to bych se pak nÏkde musel ubytovat, abych mohl vystøízlivÏt Very Happy A spåt v autÏ nÏkde uprostøed Prahy se mi fakt nechce Laughing ..a do vlaku mÏ nikdo nedostane Embarassed Laughing

Kdy budu mít volno nevim, u mÏ mÚŞe cokoliv nastat, takŞe nemÚŞu urèit...buï to vyjde, bo ne Rolling Eyes
SEMRY

PříspěvekZaslal: ne červenec 02, 2006 9:24 pm    Předmět: Citovat

No zatim nic na pråzdniny neplånuju takŞe kdy to bude je mi zatim jedno. Olomouc je pro mÏ daleko. Praha by pøipadala v uvahu. Pardubice uŞ jsou taky trochu z ruky. Otåzka jestli se odhodlåm a pøijedu Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filip II
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne červenec 02, 2006 9:17 pm    Předmět: Citovat

asi me moravaci nebudou mit radi ale ja jsem pro prahu...

nechci se prihlasovat kdyz uz jsem tady...=)
Zady

PříspěvekZaslal: ne červenec 02, 2006 9:09 pm    Předmět: Re: NeedovĂ˝ sluèåk 2006 Citovat

Pro me by byla nejlepsi Olomouc, tam se jede ze vsech koutu republiky asi nejlip (z Prahy, Ostravy, Brna, Pardubic se tam da dojet bez prestupovani). Pardubice jsou pro me daleko a myslim, ze tam nekdo z needaku nebydli, takze tam nic nezname, nejake dobre hospody nebo napr. jak psal Toni: motokary, lasergame nebo jine kulturni vyziti a tak by proto byla lepsi ta Praha. Jenze Praha je pro me jeste dal a spoje o nicem. Do Prahy se clovek vzdycky nejak dostane, horsi je to potom zpatky, to jsou blbe spoje. Pokud by byl sraz v Praze, tak co rikate na to, ze by se sraz protahl pres noc, mohli by jsme to udelat, az bude celonocni parba v PG Cyber Cafe ([url=http://www.pgcc.cz/pgh.asp?sect=3&h=12413]www.parba-pres-noc-nfs-clubu.cz[/url]), stoji to asi 200 KC na celou noc. To bych jel na 100% Laughing.
Cas mam od 22. 7. do 29.7, potom jedu do Spanelska a vratim se 13. 8. a od te doby budu mit cas az do 27. 8.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zady

PříspěvekZaslal: ne červenec 02, 2006 8:25 pm    Předmět: Re: NeedovĂ˝ sluèåk 2006 Citovat

A co takhle sraz na severni morave? Wink
Mohli by jsme zajit treba na: [url=http://www.motokary-bruntal.wz.cz]www.motokary-bruntal.wz.cz[/url]

Anonymní

PříspěvekZaslal: so červen 10, 2006 8:20 am    Předmět: Citovat

MÏ se to v Pardubicích líbí a beru to. Na datumu mi nezåleŞí, protoŞe ťkola není a volno si udÏlåm. MÏjte se dobøe.
G.A.S
Site Admin

PříspěvekZaslal: út červen 06, 2006 11:47 am    Předmět: Citovat

Koukam ze je to zatim jednozne...
Je fakt ze Toni ma pravdu, v Pardubkach moc pamatek neni Laughing a nic akcniho tam taky neni pokud tam neni hlavak jako v Praglu Wink

ja jsem tedy taky pro Pragl...
Robo

PříspěvekZaslal: út červen 06, 2006 11:31 am    Předmět: Citovat

Praha Exclamation
A moĹžnĂĄ dojedu Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Standa

PříspěvekZaslal: út červen 06, 2006 11:29 am    Předmět: Citovat

Jako jel bych no, ale Pardubice sou celkem daleko, Praha by byla lepĹĄĂ­ Smile
Toni

PříspěvekZaslal: út červen 06, 2006 10:28 am    Předmět: Citovat

Zdarec.. pokud mi do toho nevleze nÏco smrtelnÏ dÚleŞitýho, jsem pro... pøijedu. Pardubice zní v poho, i kdyŞ bychom si koneènÏ taky vťichni mohli prohlídnout praŞskÊ pamåtky. Laughing A taky jsem pro nÏco akènÏjťího, alå motokåry, nebo Laser game... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
G.A.S
Site Admin

PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 12:25 pm    Předmět: NeedovĂ˝ sluèåk 2006 Citovat

V cervenci nebo srpnu se uskutecni jiz 4-ti [size=24]"slucak" NFS5-Clubu[/size]

[b][size=18]Kde:[/size][/b] v uvahu pripadaji tentokrat Pardubice

[b][size=18]Kdy:[/size][/b] nektery den v cervencovem a nebo srpnovem vikendu.

Budu rad kdyz sem [b]zajemci[/b] [b]napisou[/b] jake [b]datum[/b] by se jim hodilo.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> srazy & akce Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.