928

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> poptávka
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ferry

PříspěvekZaslal: ne červenec 11, 2004 9:15 am    Předmět: Citovat

Mozno by si nieco nasel aj na http://www.porsche928.com/928info
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Standa
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2004 3:30 pm    Předmět: 928 Citovat

Všechno o 928 je na stránce www.car.cz/flashback/17_PORSCHE_928.html , je tam i spotøeba. Jinak se dá sehnat od 150000,- Kè v dobrym stavu, myslim že jsem vidìl i za 130000,- Kè, ale nevim jestli bych jí vìøil. Chce to poøádnì prohlídnout.
neprihlaseny nahodny
Anonymní

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2004 2:53 pm    Předmět: 928 Citovat

Ahoj Poschisti. Totalne jsem se zblaznil do predstavy cislo 928 s manualem, ale vlastne o tomto voze nejak nic nevim. Clanek tady na strankach mi rekl zatim nejvice informaci, ale chtel bych jeste neco vedet o autu jako takovem. Hodi se pro bezny provoz? Jaky motor vybrat (aby jel ale nesezral me). Jezdil jsem asi mesic s 924S (super auto) a v pohode do deseti litru (pul na pul mesto a mimo). 911 jsem si taky zkusil, ale na motor vzadu bych si jaxi nezvykl. Muzete mi nekdo poradit kde sehnat nejake "lidske" informace o 928? A taky trebas za kolik penez by se dalo sehnat. Rozhodne to nespecha. Uz nikdy neuspecham koupi auticka. (tim poslednim byl R4 Alpine, ne ze by jel spatne, ale.... no mohl jsem mit lepsi za mene). Diky moc. roodie@centrum.cz
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> poptávka Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.