File Editor

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> poradna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
G.A.S
Site Admin

PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2005 12:58 pm    Předmět: Re: File Editor Citovat

[quote="Speeder17"]Jak ten G.A.S Udelal to nitro to vubec nechapu v tomhle editoru[/quote]

Jak jiz nekolikrat tu ode mne zaznelo: "File Editor je super pro zacatecniky". A Nitro byl muj uplne prvni kousek... A taky co se tyce po strance motoru tak taky nedotazenej kousek, hold FE nema takove moznosti jako jine lepsi programy. ale zase nutno uznat ze FE je velmy vsestranej editor
G.A.S
Site Admin

PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2005 12:57 pm    Předmět: Re: File Editor Citovat

[quote="Speeder17"]Jak ten G.A.S Udelal to nitro to vubec nechapu v tomhle editoru[/quote]

Jak jiz nekolikrat tu ode mne zaznelo: "File Editor je super pro zacatecniky". A Nitro byl muj uplne prvni kousek... A taky co se tyce po strance motoru tak taky nedotazenej kousek, hold FE nema takove moznosti jako jine lepsi programy. ale zase nutno uznat ze FE je velmy vsestranej editor
Standa

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2005 8:07 pm    Předmět: Re: File Editor Citovat

Laughing Njn, musíš holt experimentovat, jinak to nejde...neèekej že za pár minut budeš mít tak rychlé auto Wink
Speeder17

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2005 2:17 pm    Předmět: Re: File Editor Citovat

Jak ten G.A.S Udelal to nitro to vubec nechapu v tomhle editoru
G.A.S
Site Admin

PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2004 6:13 pm    Předmět: Citovat

no File Editor by se dalo rici ze je pro zacatecniky, ale i ja v nem udelal nitro a nardo (mozna je znas)...

Pokud se ti nerozkocila prevodovka kak mas na pul vyhrano.. Auto ti vzlitlo, protoze je velmy lehke. Proto doporucuji par stovek kilo stlousnou.

Pokud ti jde auto v zatackach prez kulicha a neni to v rychlostech pres 200km/h neresil bych to... Pokud se ti prevraci i pri stovce je to problem kterej vyresi opet hmotnost.

SimEdit by se dalo rici, ze je pro profiky. Je totiz o dost lozitejsi a hlavne podrobnejsi... Navodu na netu na tento editor naleznes jiste nekoli (asi v ang. jazyce)

No mozna by to chtelo abych udelal nejake ty navody na needy 5. Az udelam tedy manualy vyvesim je sem na forum... Ted uz mam asi 2 roky starej manual na lak auta... takze to sem zacnu veset...
Standa

PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2004 12:58 pm    Předmět: File Editor Citovat

Mám problém, upravil jsem si auto ve file Editoru a když jsem ho testoval, tak se v rychlosti nad 570km/h zaèalo vlnit, nìkdy se stane že úplnì vylítnu ze silnice. Vše se dìje na rovince, když trochu zatoèim, tak to neni tak hrozný. Poraïte, co s tim.
Jo a ještì pøi zatáèení se mi nìkdy pøevrací na støechu, obzvl᚝ v Alpách v serpentinách.
Existuje nìjakej návod na SimEdit?
Jinak se mi podaøilo na zonì jet 620km/h Cool než jsem vylítl. Sad
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> poradna Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.