Cayman

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> modely
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ferry

PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2005 7:33 am    Předmět: Citovat

Nemam mu co vytknut sere ma len to ze ma silnejsie motory ako BOXSTER a tym aj vyssiu cenu ja som sa tesil ze na to raz nasetrim.
Ale aj tak prayer
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
G.A.S
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2005 10:55 pm    Předmět: Citovat

[quote="Standa"]No miluju, mám rád. Miluju 911 In Love Wub , která je beztak moc vyspìlá na to aby ji odstranil nìjakej Cayman Think[/quote]

Tradice se meni ale hodnoty pretrvavaji Very Happy

king porsche
Standa

PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2005 6:56 pm    Předmět: Citovat

No miluju, mám rád. Miluju 911 In Love Wub , která je beztak moc vyspìlá na to aby ji odstranil nìjakej Cayman Think
G.A.S
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2005 6:47 pm    Předmět: Citovat

[quote="Standa"][quote="G.A.S"][quote="Standa"][quote="G.A.S"]jj bude to takovej Giant Killer Laughing[/quote]
Žeby se u Porsche vrátili k tomu, co pro nì bylo nejlepší? Arrow 550 A Spyder Arrow Tradice? Laughing[/quote]

Jen stim rozdilem, ze 550 byla na ameriky a Cayman na 911ky....[/quote]
Hm, doufejme že to nebude kanibalismus, pøece jenom jiná koncepce, jiný jízdní vlastnosti, legenda proti "dítìti", jinej pocit z jízdy...[/quote]

Kdyz ho budu porovnavat s 997 Carrerou...
bude mit pod kapotou o 30 koniku mene, kroutak o 30 Nm mensi a o 10km/h mensi maximalku. Za to motor uprostred a i mensi spotrebu. Pred premierou 997 byla jeji cena stanovena na 75 200 a u caymana 58 529.
Ale kdyz ho milujes neni co resit Exclamation

king porsche

Naposledy upravil G.A.S dne čt květen 26, 2005 10:54 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Standa

PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2005 5:33 pm    Předmět: Citovat

[quote="G.A.S"][quote="Standa"][quote="G.A.S"]jj bude to takovej Giant Killer Laughing[/quote]
Žeby se u Porsche vrátili k tomu, co pro nì bylo nejlepší? Arrow 550 A Spyder Arrow Tradice? Laughing[/quote]

Jen stim rozdilem, ze 550 byla na ameriky a Cayman na 911ky....[/quote]
Hm, doufejme že to nebude kanibalismus, pøece jenom jiná koncepce, jiný jízdní vlastnosti, legenda proti "dítìti", jinej pocit z jízdy...
G.A.S
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2005 9:50 am    Předmět: Citovat

[quote="Standa"][quote="G.A.S"]jj bude to takovej Giant Killer Laughing[/quote]

Jen stim rozdilem, ze 550 byla na ameriky a Cayman na 911ky....
Standa

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2005 10:29 pm    Předmět: Citovat

[quote="G.A.S"]jj bude to takovej Giant Killer Laughing[/quote]
Žeby se u Porsche vrátili k tomu, co pro nì bylo nejlepší? Arrow 550 A Spyder Arrow Tradice? Laughing
G.A.S
Site Admin

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2005 6:59 pm    Předmět: Citovat

[quote="Standa"][quote="G.A.S"][quote="Standa"]On ten Cayman nevypadá zas tak zle, dokonce bych øekl že se mi i líbí. Jen z profilu vypadá, že má moc vysokou støechu, ale jinak je pìknej. A zajímavý je zadní výko, žeby tøetí dveøe? Question[/quote]

Na fota Caymana mohu jen dodat: king porsche[/quote]
No ono i ty výkony a jízdní vlastnosti(teda pokud budou pøi nejmenšim stejný jak u boxstera) staojej za zmínku a v pøepoètu nìco do 2 mílí je to super cena Exclamation Twisted Evil[/quote]

jj bude to takovej Giant Killer Laughing
Standa

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2005 5:41 pm    Předmět: Citovat

[quote="G.A.S"][quote="Standa"]On ten Cayman nevypadá zas tak zle, dokonce bych øekl že se mi i líbí. Jen z profilu vypadá, že má moc vysokou støechu, ale jinak je pìknej. A zajímavý je zadní výko, žeby tøetí dveøe? Question[/quote]

Na fota Caymana mohu jen dodat: king porsche[/quote]
No ono i ty výkony a jízdní vlastnosti(teda pokud budou pøi nejmenšim stejný jak u boxstera) staojej za zmínku a v pøepoètu nìco do 2 mílí je to super cena Exclamation Twisted Evil
G.A.S
Site Admin

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2005 10:23 am    Předmět: Citovat

[quote="Standa"]On ten Cayman nevypadá zas tak zle, dokonce bych øekl že se mi i líbí. Jen z profilu vypadá, že má moc vysokou støechu, ale jinak je pìknej. A zajímavý je zadní výko, žeby tøetí dveøe? Question[/quote]

Na fota Caymana mohu jen dodat: king porsche
Standa

PříspěvekZaslal: út květen 24, 2005 10:17 pm    Předmět: Citovat

On ten Cayman nevypadá zas tak zle, dokonce bych øekl že se mi i líbí. Jen z profilu vypadá, že má moc vysokou støechu, ale jinak je pìknej. A zajímavý je zadní výko, žeby tøetí dveøe? Question
Standa

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2005 8:47 pm    Předmět: Citovat

Fakt se hodnì obávám Caymana obávám, jestli odstrèí tradici Porsche 911, tak se pudu obìsit crybaby
Porschefil

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 11:21 am    Předmět: Re: Cayman Citovat

[quote="911-racer"]hmmm tak 65 000 euro je už nìco jinýho.trochu mnì to zklamalo.
ale je pravda, je to jak zcvrklý 911 což je dìs, to by se nemìlo konstruktérum ani zdát. bohužel to asi bude prodejní trhák a s tim nic nikdo neudìlá, vlastnì jo- my, když si Caymana nekoupíme Laughing[/quote]

Máš recht Laughing Laughing . Jednou si to Porsche koupim, ale Cayman nebo Cayenn to fakt nebude. Pro "chudé" pøínivce zn. Porsche (a nejen pro nì): www.funke.at.tt
www.mobile.de (kliknìte na pkw. suchen ..)
www.autosalon-singen.de
Pøeji pøíjemnou zábavu, na tìchto stránkách se dají strávit pìkné chvíle.
Laughing (možná už je znáte)
911-racer

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 8:16 am    Předmět: Cayman Citovat

hmmm tak 65 000 euro je už nìco jinýho.trochu mnì to zklamalo.
ale je pravda, je to jak zcvrklý 911 což je dìs, to by se nemìlo konstruktérum ani zdát. bohužel to asi bude prodejní trhák a s tim nic nikdo neudìlá, vlastnì jo- my, když si Caymana nekoupíme Laughing
Porschefil

PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 12:55 pm    Předmět: Re: DruhĂ˝ hnusnĂ˝ Porsche souèasnĂ˝ doby - hned po Cayennu. :- Citovat

[quote="G.A.S"][quote="Porschefil"]Je mi z toho na blití. Proè tam museli nasrat støechu z 911ctky? :-( Ve Speedu jsem kdysi vidìl "tunning" boxstera - asi Stola GTS (tím jménem si nejsem jistej). Støecha vypadala jako u Vipera první generace, akorát støední díl byl pevnej. Blbì se to popisuje, ale vypadalo to špièkovì a v kombinaci s oknem nad motorem ve stylu Modeny by to nemìlo chybu - to mùj názor. Je to prostì SHIT a Porsche mìlo pøijít s nìèim jiným. Snad to nebude propadák. sign9 sign9[/quote]

Shame on you
Mne se treba Stola GTS vubec nelibi. A az na to jmeno to bude "podle mne" genialni auto a bude stejne tak oblibene jako Cayenne...

Porsche nemuze uspokojovat fanousky ale budouci majitele. Pokud by tomu tak nebylo, tak by uz bylo slovo PORSCHE pres 30 let jen mytus. A mi by jsme se jen mohli bandhead

(muj nazor, ktery se mnou nemusite zdilet Silenced )[/quote]

Myslíš, že všichni majitelé Porsche nejsou fanoušci znaèky? Já doufám, že vìtšina ano. Podle mne vypadá Cayman jako "sražená" 911 a to je chyba. Také nechápu cenovou politiku. Já bych volil stejné motory jako má Boxster a jelikož má pevnou støechu, tak by mìl být cenovì posazen pod Boxsterem. Každopádnì "nový" Boxster a 997 vypadají špièkovì, tak nechápu tenhle úlet.
G.A.S
Site Admin

PříspěvekZaslal: po únor 28, 2005 8:14 am    Předmět: Re: DruhĂ˝ hnusnĂ˝ Porsche souèasnĂ˝ doby - hned po Cayennu. :- Citovat

[quote="Porschefil"]Je mi z toho na blití. Proè tam museli nasrat støechu z 911ctky? :-( Ve Speedu jsem kdysi vidìl "tunning" boxstera - asi Stola GTS (tím jménem si nejsem jistej). Støecha vypadala jako u Vipera první generace, akorát støední díl byl pevnej. Blbì se to popisuje, ale vypadalo to špièkovì a v kombinaci s oknem nad motorem ve stylu Modeny by to nemìlo chybu - to mùj názor. Je to prostì SHIT a Porsche mìlo pøijít s nìèim jiným. Snad to nebude propadák. sign9 sign9[/quote]

Shame on you
Mne se treba Stola GTS vubec nelibi. A az na to jmeno to bude "podle mne" genialni auto a bude stejne tak oblibene jako Cayenne...

Porsche nemuze uspokojovat fanousky ale budouci majitele. Pokud by tomu tak nebylo, tak by uz bylo slovo PORSCHE pres 30 let jen mytus. A mi by jsme se jen mohli bandhead

(muj nazor, ktery se mnou nemusite zdilet Silenced )
Porschefil

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2005 11:17 pm    Předmět: DruhĂ˝ hnusnĂ˝ Porsche souèasnĂ˝ doby - hned po Cayennu. :-( Citovat

Je mi z toho na blití. Proè tam museli nasrat støechu z 911ctky? :-( Ve Speedu jsem kdysi vidìl "tunning" boxstera - asi Stola GTS (tím jménem si nejsem jistej). Støecha vypadala jako u Vipera první generace, akorát støední díl byl pevnej. Blbì se to popisuje, ale vypadalo to špièkovì a v kombinaci s oknem nad motorem ve stylu Modeny by to nemìlo chybu - to mùj názor. Je to prostì SHIT a Porsche mìlo pøijít s nìèim jiným. Snad to nebude propadák. sign9 sign9
Ferry

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2005 2:16 pm    Předmět: Re: Cayman Citovat

[quote="G.A.S"][quote="911-racer"]co si myslíte o tom novym coupé Cayman? je chyba že Porsche vypouští zmenšeninu 911 a leze si tak do zelí?
podle mnì je to šílenej a na druhou stranu geniální tah. bude to jako s Cayenem, všichni fandové jim budou opovrhovat,ale auto se bude prodávat líp jak 911. ale cpát do nìj 3,4 V6 co bude mít skoro 300 koní je blbost, mìlo by to bejt na úrovni Boxsteru (ne Boxsteru S).ale na druhou stranu 45 000 euro je srandovní cena Laughing takže to bude fakt náøezová koupì. Twisted Evil[/quote]

Diky za upozorneni na chybnou cenu. Takhle by byl levnejsi nez Boxster... Takze sem ji upravil na dustojnou hodnotu Wink .

Podle meho Cayman pujde na dracku. A vzhledem k tomu, ze ma Boxster lepsi jizdni vlastnosti nez 911ka, tak to bude slusne auto...[/quote]

Tiez by som bol radsej keby s tym zostat na urovni Boxsteru, takto bude brat zakaznikov 911 Rolling Eyes
G.A.S
Site Admin

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2005 9:57 am    Předmět: Re: Cayman Citovat

[quote="911-racer"]co si myslíte o tom novym coupé Cayman? je chyba že Porsche vypouští zmenšeninu 911 a leze si tak do zelí?
podle mnì je to šílenej a na druhou stranu geniální tah. bude to jako s Cayenem, všichni fandové jim budou opovrhovat,ale auto se bude prodávat líp jak 911. ale cpát do nìj 3,4 V6 co bude mít skoro 300 koní je blbost, mìlo by to bejt na úrovni Boxsteru (ne Boxsteru S).ale na druhou stranu 45 000 euro je srandovní cena Laughing takže to bude fakt náøezová koupì. Twisted Evil[/quote]

Diky za upozorneni na chybnou cenu. Takhle by byl levnejsi nez Boxster... Takze sem ji upravil na dustojnou hodnotu Wink .

Podle meho Cayman pujde na dracku. A vzhledem k tomu, ze ma Boxster lepsi jizdni vlastnosti nez 911ka, tak to bude slusne auto...
911-racer

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2005 9:28 am    Předmět: Cayman Citovat

co si myslíte o tom novym coupé Cayman? je chyba že Porsche vypouští zmenšeninu 911 a leze si tak do zelí?
podle mnì je to šílenej a na druhou stranu geniální tah. bude to jako s Cayenem, všichni fandové jim budou opovrhovat,ale auto se bude prodávat líp jak 911. ale cpát do nìj 3,4 V6 co bude mít skoro 300 koní je blbost, mìlo by to bejt na úrovni Boxsteru (ne Boxsteru S).ale na druhou stranu 45 000 euro je srandovní cena Laughing takže to bude fakt náøezová koupì. Twisted Evil
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> modely Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.