133. turnaj (18. 5. 2005 a 21. 5. 2005)

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jakym autem by jste chteli zavodit priste (134. zavod)?
a) '73 914/4 2.0
60%
 60%  [ 3 ]
b) '89 911 Carrera 4 Coupé (964)
20%
 20%  [ 1 ]
c) '00 911 Turbo (996)
20%
 20%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 5

Autor Zpráva
Zady

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2005 9:42 pm    Předmět: Re: 133. turnaj (18. 5. 2005 a 21. 5. 2005) Citovat

Ja jsem rad, ze se nekdo pustil do navrhovani turnaju Matrixi. Me do zeli nelezes.

A to, ze jsem napsal trate dve hodiny pred zavodem nemeni nic na tom, ze auto se kterym se jel zavod je znamo z hlasovani jeste pred tim, nez se dany zavod jede. V kazdem z poslednich zavodu je i otazka, jakym autem chcete zavodit priste a tim se potom jede. Hlasovani je ukonceno nejpozdeji v pondeli v tydnu, kdy se zavod porada. Jestli chces navrhnout nejaky dalsi turnaj, tak jenom pouzij auto z hlasovani.

[color=blue]S pozdravem [b]Zady[/b][/color] Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
G.A.S
Site Admin

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2005 7:51 pm    Předmět: Citovat

[quote="Anonymous"]Tak to sem navrhoval zavod poprve a naposled. Nevim jak se neco mohlo jet ve stredu kdyz byl zavod vypsan, jak jinak nez 2 hodiny pred domluvenym casem v sobotu. A ty 2 hodiny jsou fakt fura casu na na vylazeni auta a trenink. Od pondeli se sem divam kdy bude neco vypsanyho a porad nic ani ve stredu nebylo takze jsem ani nejel a tak si reknu ze teda neco vymyslim sam /a ostatni by taky jiste byli radi kdyz by to bylo vypsany alespon 2 dny predem/ a jeste dostanu vynadany. Nejdriv ze mam neco vymyslet sam a pak at Zadymu nelezu do zeli.Mi nikdo nerek ani jsem netusil ze se neco jelo ve stredu. A pokud jde o zavody tak ty muzu snad poradat i ja. Do niceho se nehrnu jen na to upozornuji. VSEM SE ZA TEN ZMATEK VELICE OMLOUVAM /ja fakt nevedel jak se veci dooprady maji/

S pozdravem, mirne rozlazen virem,formatem disku a zohlou antenou MATRIX[/quote]

Od pondeli tj 16.5.2005 byla ukoncena anketa ktera se nachazi na [url]http://www.eporsche.cz/forum//viewtopic.php?t=227[/url] a ktera vsem oznamuje scim se pojede dalsi zavod tj. 18.5. a 21.5.
Takze auto bylo oznameno 2 dny pred konanim 1. terminu zavodu a ne 2h pred turnajem. A jestli ti vadi to, ze zady jsem hnedka v pondeli neumistil trate tak to bylo urcite z casovych duvodu. Ale myslim si ze kdyz chces trenovat s autem tak proste na nejakych tratich trenujes. Ve hre je cca 15 trati (nevim to presne) a v zavode se jich jede cca 6.
O toho aby se lidi domlouvali je na EP toto forum. Takze myslim ze zas az tak velkej problem nejni sem nekam napsat napriklad v to pondeli: "Zady a jaky trate se jedou s tou '88 944 Turbo S Coupé ?" nebo "chci trenovat a protoze tady nejsou napsane trate tak navrhuji ty..."
Nebo to snad je problem?
king porsche
Anonymní

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2005 7:09 pm    Předmět: Citovat

Tak to sem navrhoval zavod poprve a naposled. Nevim jak se neco mohlo jet ve stredu kdyz byl zavod vypsan, jak jinak nez 2 hodiny pred domluvenym casem v sobotu. A ty 2 hodiny jsou fakt fura casu na na vylazeni auta a trenink. Od pondeli se sem divam kdy bude neco vypsanyho a porad nic ani ve stredu nebylo takze jsem ani nejel a tak si reknu ze teda neco vymyslim sam /a ostatni by taky jiste byli radi kdyz by to bylo vypsany alespon 2 dny predem/ a jeste dostanu vynadany. Nejdriv ze mam neco vymyslet sam a pak at Zadymu nelezu do zeli.Mi nikdo nerek ani jsem netusil ze se neco jelo ve stredu. A pokud jde o zavody tak ty muzu snad poradat i ja. Do niceho se nehrnu jen na to upozornuji. VSEM SE ZA TEN ZMATEK VELICE OMLOUVAM /ja fakt nevedel jak se veci dooprady maji/

S pozdravem, mirne rozlazen virem,formatem disku a zohlou antenou MATRIX
Zady

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2005 4:29 pm    Předmět: 133. turnaj (18. 5. 2005 a 21. 5. 2005) Citovat

[b]133.[/b] zavod se bude konat ve stredu[b] 18. 5. 2005[/b] od 19:50 a v sobotu [b]21. 5. 2005[/b] od 18:20 hod.

[b]Auto: [/b]
'88 944 Turbo S Coupé

[b]Trate: [/b]
Cote d Azur, Pyreneje, Alpy, Monte Carlo 3, Auvegne, Zone Industrielle, Schwarzwald, Korsika

Vsechny trate se pojedou [b]po smeru[/b], MC na [b]3[/b] kola, styl [b]Normal[/b]

[color=blue]S pozdravem [b]Zady[/b][/color] Wink

Naposledy upravil Zady dne so květen 21, 2005 9:49 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> turnaje Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.