Omyly pri bodovani......
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> turnaje
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
G.A.S
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2005 6:45 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

[quote="Anonymous"]Zda sa mi ze od 115. turnaja - Gulliver a 356 B 2000 GS Carrera 2
tak je???????
Matus[/quote]

jj a podle vypoctu by to melo byt az do 136.turnaje
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2005 5:29 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

Zda sa mi ze od 115. turnaja - Gulliver a 356 B 2000 GS Carrera 2
tak je???????
Matus
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2005 5:26 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

Mohol by si mi gas povedat od ktoreho zavodu zacinalo bodovanie do noveho roku??????????
Matus
G.A.S
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2005 5:19 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

[quote="Anonymous"]Ako je zas mozne ze semrad mal pred 15 min 29 bodov celkovo a zrazu ich ma uz 35??????Akoze priznavam ze chyby sa stavaju.....ale toto sa mi zda trosku neobjektivne.............

Matus[/quote]

Aspon je videt, ze si to nekdo cte a nedelam to pro sebe Cool
Jan Semrád

PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2005 4:48 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

[quote="Anonymous"]Ako je zas mozne ze semrad mal pred 15 min 29 bodov celkovo a zrazu ich ma uz 35??????Akoze priznavam ze chyby sa stavaju.....ale toto sa mi zda trosku neobjektivne.............

Matus[/quote]
MilĂ˝ Matusi,
Nikdo tì nechce podvést. Požádal jsem Gase aby mi body za závody co jsem odjel v profilu Hakinena pøièetl k profilu mému. Tudíž je vše v porádku a objektivní. Zady ti to potvrdi.

S pozdravem Semry
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2005 1:09 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

Ako je zas mozne ze semrad mal pred 15 min 29 bodov celkovo a zrazu ich ma uz 35??????Akoze priznavam ze chyby sa stavaju.....ale toto sa mi zda trosku neobjektivne.............

Matus
G.A.S
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2005 12:58 pm    Předmět: Re: Omyly pri bodovani...... Citovat

[quote="Matus"]GAS:v 125.zavode ktory sa isiel s gt1 som vraj skoncil piaty s 23 bodmi a jazdec hakkinen skoncil stvrty a mal 17 bodov ........prosim o skoru napravu ................[/quote]

Diky za upozorneni,
uz by to melo byt vporadku
Matus

PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2005 12:38 pm    Předmět: Omyly pri bodovani...... Citovat

GAS:v 125.zavode ktory sa isiel s gt1 som vraj skoncil piaty s 23 bodmi a jazdec hakkinen skoncil stvrty a mal 17 bodov ........prosim o skoru napravu ................
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> turnaje Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.